O nás

Väčšina ľudí, ktorí ma poznajú osobne, ma určite niekedy počuli povedať vetu, že môj sen je byť kuriérom na bicykli. A to už predtým ako sa tento spôsob dopravy (našťastie) stal populárnym.

Veď čo môže byť lepšie ako spojenie pohybu na vzduchu & robenie niečoho pre planétu a životné prostredie?

Na trhu je už viacero spoločností, ktoré vedia doručiť Vaše zásielky, či jedlo ekologicky, čo je dobrou správou, nielen pre Bratislavu, ale aj pre životné prostredie všeobecne. Veríme, že ekologickejšie spôsoby prepravy sú budúcnosťou (a nevyhnutnosťou) najmä vo väčších mestách.

My sme sa rozhodli pripraviť prostredie a aplikáciu, aby sme vedeli efektívne spolupracovať s e-shopmi, a aby ste si pri objednávke prostredníctvom nich vedeli zvoliť ekologický spôsob dopravy.

Určite sa nemôže stať, že by bola následne Vaša zásielka doručená inak. Využívame najmä kuriérov na bicykloch, no v budúcnosti sa nebránime akémukoľvek spôsobu, ktorý bude garantovať nízke-minimálne-žiadne emisie. Zásielku Vám teda pokojne môže priniesť aj korčuliar 🙂

Snažili sme sa aplikáciu a objednávanie dotiahnuť tak, aby bola čo najkomfortnejšia aj pre prijímateľa zásielky. To znamená, že bude mať, čo najpresnejšie informácie o doručení a pohybe zásielky.

Služby poskytujeme zatiaľ v rámci Bratislavy, ale ktovie….

Váš Eko-logický kuriér.